Мисливські угіддя МСК «Сокіл» мають площу – 8 038 га, із них:
До території мисливського господарства входять Суське та Решуцьке лісництво ДП Клеванського лісгоспу та деякі квартали ДП СЛАП «Костопільський Держспецлісгосп».
Територія мисливських угідь знаходиться у Рівненському та Костопільському районах Рівненської області, що входять до складу Східної Європейської полоси широколистяних лісів Європейської широколистяної зони.
Згідно лісомисливського районування територія мисливських угідь МСК «Сокіл» належить до Поліської та Лісостепової лісомисливської зони.
Угіддя являють собою переважно лісові площі з насадженням хвойних та листяних дерев, місцями зустрічається заболоченість.
До складу мисливської фауни господарства належать представники класу птахів та класу ссавців. В угіддях зустрічається: лось, благородний олень, козуля, кабан, бобер, видра, куниця, рябчик, водоплавна дичина та інші.
Видовий склад мисливської орнітофауни досить різноманітний, оскільки територія нашого господарства є місцем міграцій та гніздування багатьох видів птахів.
У господарстві зустрічається велика кількість птахів та звірів, багато з яких є традиційними об’єктами полювання.
Мисливські угіддя комплексу нараховують таку чисельність тварин:
Для поліпшення умов перебування та кращої репродукції диких тварин в господарстві проводяться ряд заходів. Щорічно засівається 185 га посівів кормових полів для підгодівлі тварин, на яких зростає кукурудза, овес, топінамбур, пшениця та багаторічні трави.
Для годівлі безпосередньо в лісових масивах встановлено:
Підгодівля ведеться протягом цілого року з розрахунку (кг на 1 голову в день підгодівлі):
Лось: сіль – 0,002 кг
Олень благородний: кукурудза – 0,2 кг, овес – 0,3 кг, буряк – 0,1 кг
Козуля: кукурудза – 0,1 кг, овес – 0,2 кг
Кабан: кукурудза – 0,5 кг, овес – 0,25 кг
Заєць-русак: овес – 0,05 кг, кукурудза – 0,02 кг
Для підгодівлі використовуються біоспоруди:
Для забезпечення охорони мисливських угідь працюють 12 єгерів (дві зміни по 6 чоловік), які цілодобово охороняють угіддя від браконьєрства. Єгерська служба в повній мірі забезпечена транспортом та спецтехнікою для виявлення порушень правил полювання (тепловізори, відеокамери, датчики руху та пристрої для пошуку). Служба відслідковує випадки незаконного полювання та вилучає засоби добування звіра.
З метою запобігання браконьєрства проводиться роз'яснювальна робота серед місцевого населення. Зокрема, встановлена грошова винагорода за повідомлення про незаконне полювання на території господарства.