Кінно-спортивний клуб

В Кінному клубі «Сокіл» індивідуально підбирається кінь як для навчання так і прогулянок верхи. Наші інструктора допоможуть освоїти ази кінного спорту як дорослим так і діткам з 5 років. А для тих хто бажає цікаво провести час є можливість верхи на коні ознайомитися з територією комплексу чи обрати прогулянку по лісопарковій зоні верхи

Навчання верхової їзди

Мистецтво верхової їзди – не просто навик керування конем. Це шлях удосконалення та багатогранного розвитку ваших здібностей.
Навчання верхової їзди

Прогулянки верхи

Коні — чуйні і розумні тварини, і спілкування з ними під час прогулянки сприятливе для психологічного стану людини.
Прогулянки верхи

Прогулянка каретою

Запрошуємо Вас здійснити прогулянку каретою з сім'єю чи компанією по мальовничих лісових доріжках та доглянутій території Заміського комплексу Сокіл. Ця розвага прикрасить ваш відпочинок та будь-яку урочисту подію. Ви можете орендувати карету для свого заходу чи фотосесії. У зимовий час можна покататися в санях по засніженому лісі.
Прогулянка каретою

Фотосесії та екскурсії

Наш клуб має прекрасну зелену територію і служить ідеальним місцем для проведення фотосесій різного роду, таких як: весільні фотосесії, приватні фотосесії для портфоліо, в тому числі з використанням коней, зйомки модного одягу для каталогів, а також кінозйомки художніх фільмів і телепередач.
Фотосесії та екскурсії