Стрілецький клуб

В Стрілецькому клубі "Сокіл" на Вас чекають розваги на будь-яку вікову категорію. До ваших послуг стендова стрільба, майданчики для практичної стрільби, пневматийний тир, лук та арбалет, пейнтбол та купа інших розваг. У нас Ви зможете відчути себе справжнім профі спортсменом зі стрілецьких видів спорту або ж супергероєм з улюбленого фільму.

Практична стрільба

В стрілецькому клубі «Сокіл» є 4 рубежі для практичної стрільби кожен з яких зпроектований для пристрілки та покращення навичок чи навчання стрільбі з різних видів зброї
Практична стрільба

Стендова стільба

В нашому комплексі до Ваших послуг 4 майданчику для стрільби, 4й є двоповерховим
Стендова стільба

Снайпінг

В нашому комплексі Ви можете постріляти на дистанції 100 метрів з високоточної та точної зброї. До Ваших послуг 4 стрілецьких місця та кваліфікований персонал.
Снайпінг

Пейнтбол

На території комплексу «Сокіл» облаштовано 2 майданчики для гри в пейнтбол, вони є придатними для гри як дорослих так і дітей. У нас Ви зможете весело провести час в компанії або ж відпрацювати тактичні навики
Пейнтбол

Пневматика, лук та арбалет

Для найменших та дорослих, що полюбляють пневматику, в нашому комплексі збудовано пневматичний тир. Також є тир для стрільби з луку та арбалету з різноманітними яскравими мішенями.
Пневматика, лук та арбалет
Змагання

В стрілецькому клубі "Сокіл" є 4ри майданчики для стендової стрільби, один з яких 2х-рівневий, 40 машинок для запуску тарілок під різною траєкторією польоту, рушниці 12го калібру та звичайно приємний кваліфікований персонал.


- Локація для практичної стрільби включає в себе 4ри майданчики з абсолютно по-різному розставленими мішенями та сформованими вправами на них. Зі зброї до ваших послуг дрібнокаліберний карабін, травматичний пістолет та рушниця 12го калібру.
- Пейнтбол є дуже популярною активною грої як для сімейного відпочинку, відпочинку з друзями та для проведення корпоративних тренінгів з колегами. Пейнтбольний майданчик розміщує в собі споруди з окопами та двоповерхові. Локація повністю забезпечена достатньою кількістю спорядження для команд до 50ти осіб.