Вікно в Європу

Вікно в Європу

Оскільки європейські мисливці виявились власниками мисливського господарства в Німеччині, саме це полювання для МСК « Сокіл» стало своєрідним екзаменом з організації полювання для іноземців. На кону стояли не тільки репутація мисливського господарства МСК « Сокіл, а також певною мірою міжнародний престиж Рівненщини в цій галузі народного господарства.
Початок полювання почався традиційно з заповнення та реєстрації дозвільних документів та інструктажу.
В кінці полювання за вечерею за традицією Німецькі колеги заспівали гімн мисливців.
Полювання виявилось вдалим і добре організованим. Власники мисливського господарства в Німеччині поставили нашому товариству найвищі бали в організації колективного полювання на дикого кабана. Маючи сорокарічний досвід полювань по всій Європі а також і в Африці мисливець на імя Клаус заначив, що він сьогодні бачив найбільшого у своєму житті трофейного дикого кабана який пробіг біля нього в 10 метрах …
Також іноземці були шоковані привітним відношенням Українських колег та гостинністю Українців в загалом., що не траплялось на інших країнах де на них дивились в першу чергу як на гаманець.
На наступний рік Вони знову прилетять в Україну вже в більшому складі для участі в полюванні саме в угіддях МСК «Сокіл».
Ну і основним результатом для нашого товариства стало запрошення в Германію на мисливських фестиваль на якому свої послуги на проведення полювань(мисливські тури) будуть пропонувати кращі господарства Європи. На думку Німецьких колег наше господарство цілком спроможне пропонувати такі послуги на Європейському рівні, що в подальшому залучить додаткові інвестиції в галузь і дасть змогу набагато ефективніше та раціональніше використовувати державний мисливський фонд.